Miko Car

O nás

O SPOLEČNOSTI

Společnost MiKo Car byla založena v roce 1999.Od této doby jsme poskytovali kvalitní služby a začali získávat významné partnery,kteří přispěli k postupnému rozvoji naší společnosti,budování vozového parku a získávání a tréninku profesionálních řidičů.Pro naši společnost je nejdůležitějším faktorem spokojenost našich smluvních partnerů a jejich zákazníků,pro které zajišťujeme přepravní služby.Proto se naše společnost snaží stále zkvalitňovat služby,přičemž udržování příznivých cen,spolehlivost a poctivost řidičů je samozřejmostí.Naše společnost se především zabývá smluvní přepravou osob, pro hotelové společnosti a cestovní kanceláře,kteří jsou našimi dlouhodobými i krátkodobými partnery.Vedení naší společnosti garantuje kvalitu a cenu našich služeb,přičemž motem společnosti je,že zákazník je vždy na prvním místě.

VOZOVÝ PARK

Naše společnost vlastní a používá osobní vozidla,mikrobusy a minibus, které jsme vybrali na základě požadavků našich klientů. Jedná se o vozy Škoda Superb, BMW, VW Caravelle a minibusy 17-25 míst Všechna naše vozidla jsou klimatizována a ne starší tří let.Osobní vozy si vybírá přímo náš konkrétní, dlouhodobý smluvní partner,včetně barvy,stupně výbavy a reklamního polepení.Reklama na vozidlech je pro naše klienty poskytována zdarma.Všechna vozidla jsou řádně pojištěna.

ZAMĚSTNANCI

Naše společnost zaměstnává řidiče na hlavní pracovní poměr, kteří jsou pečlivě vybíráni a musí splňovat několik požadavků naší společnosti.Od našich zaměstnanců požadujeme znalost alespoň jednoho světového jazyka AJ,NJ,zkušenosti s řízením vozidla,slušné a profesionální vystupování.Na hodnocení a výběru našich zaměstnanců se podílejí i naši smluvní partneři.Řidiči mají všechny náležitosti související s řízením vozidla smluvní přepravy.Oblečení řidičů podléhá požadavkům a schválení našich smluvních partnerů.Samozřejmostí je společenské oblečení.Zvláště s klienty,musejí řidiči dbát zvýšené opatrnosti, přičemž opak je přísně trestán,o čemž svědčí fakt,že jsme od vzniku naší společnosti neměli jediný případ nehody se zraněním.Za další z vážných přestupků je považováno předražení služeb.Toto je považováno za důvod k okamžité výpovědi.

PARTNEŘI

Prague Sightseeing Tour, Ibis Wenceslas Square, Ibis Old Town, Century Old Town Prague, Ibis Mala Strana, Novotel Wenceslas Square, CK Avandgarde Prague, Hotel Amarilis Jerome, Hotel Olympik, Hotel u tří korunek, Welcome Touristic Praha.

OSTATNÍ

Naše společnost poskytuje i různé doplňkové služby pro naše smluvní partnery. Po vzájemné dohodě s vedením partnerské společnosti, je možnost převozu osob s managementu a rozvoz důležitých spěšných zásilek zcela zdarma na náklady naší společnosti. Další možností je cenové zvýhodňování skupin a VIP klientů. Společnost MiKo Car s.r.o. investuje většinu svého zisku do dalšího rozvoje vozového parku a zkvalitňování služeb pro naše zákazníky. Náš dispečink a vedení naší společnosti jsou k dispozici 24 hodin denně po celý rok,jak pro přijímání objednávek a zakázek, tak pro řešení problematických situací,které se snažíme vždy vyřešit ku spokojenosti zákazníka,jelikož náš zákazník je náš pán. Pokud dojde k nějakému problému z naší strany,naše společnost plně hradí veškeré náklady na náhradu vzniklé škody. Pokud dojde k porušení časového harmonogramu, naše společnost plně hradí náhradní dopravu danému klientovi.